Jaro klepe na dveře a pomalu odkládáme zimní obutí začínáme se poohlížet po jarních variantách. Nole zůstaly z loňského podzimu tenisky značky Kidofit. Pojďme je spolu trochu „rozpitvat“ 🙂

 

Vlastnosti bot

Značka KidOFit se hodí i pro širší nožičky. Svršek bot je vyroben z textilu a kůže, takže jsou botky prodyšné i v teplejším počasí. Podrážka je velmi měkká (z mé zkušenosti patří mezi nejohebnější), poddajná, rovná – bez zvednutí špičky (při lehkém zatlačení se špička dostane zcela na podložku). Je opatřena páskem v oblasti paty pro možnost utažení u užšího kotníku (pro velmi úzké kotníky s nízkým nártem bych ale doporučila volit jinou značku bot). Vnitřek boty je bez klenby.

K botám jsou přidány náhradní stélky, pomocí kterých je možné korigovat velikost boty. Botu je možné zmenšit přidáním náhradní stélky pod originální  žlutou vnitřní stélku nebo zvětšit nahrazením žluté stélky náhradní zelenou.

Velkou výhodou těchto bot je skutečnost, že podrážka je vyrobena z průhledného plastu a je tedy lehce kontrolovatelné, jak dítěti boty padnou do délky i do šířky.

 

VIDEORECENZE

Mgr. Veronika Žáčková
Latest posts by Mgr. Veronika Žáčková (see all)
Recenze – KidOFit (Orchide Purple) tenisky
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *