Vítejte na stránkách map fyzioterapeutů!

Hlavní myšlenkou a záměrem vzniku map je vytvoření online prostoru pro zmapování pracovišť fyzioterapeutů s různou specializací v oboru rehabilitace. 

Mapy by se měly stát přehledným pomocníkem pro všechny, kdo hledají ve svém okolí fyzioterapeuta se specializací na konkrétní problematiku.

Jste fyzioterapeut/ka s profesní specializací ve svém oboru? Zapište se prosím do některé z vytvořených map (další budou postupně přibývat). Máte nápad, jakou další mapu vytvořit? Prosím kontaktujte mě

Jak se do konkrétní mapy jako fyzioterapeut registrovat?

1. registrace na počítači
  • klikněte na mapu s vybranou specializací
 
  • zobrazí se mapa, u které uvidíte v pravém horním rohu oranžovou ikonu „Přihlásit se“ (na obrázku naznačeno červenou šipkou). Na ikonu kliknete a vyplníte příslušné kontaktní údaje a informace o vaší specializaci.
2. registrace na mobilu
  • klikněte na mapu s vybranou specializací
 
  • zobrazí se mapa, u které uvidíte v pravém dolním rohu ikonu znaménka „plus“ v oranžovém kolečku (na obrázku naznačeno oranžovou šipkou). Na ikonu kliknete a vyplníte příslušné kontaktní údaje a informace o vaší specializaci.

Mapy vznikají postupně, proto doporučuji zapnout si funkci sledování map, která vás upozorní na registraci nových fyzioterapeutů.

Chcete být informováni o vzniku dalších map?

Přidejte se k FB skupině Mapy fyzioterapeutů! 🙂